Харьков.    (066)044-777-2 ViberViber  E-mail info@fix4gym.com   пн-пт 09:00-19:00Ремонт тренажеров в Ивано-Франковске

Сервисный центр FIX4GYM осуществляет ремонт тренажеров в Ивано-Франковске.

 

ремонт тренажеров ивано франковск"Привіт Всім!

Спортом я займаюсь вже більше 8-ми років. Спочатку все почналося, як просте захоплення із тренувань у стилі Street Workout, оскільки ще тоді не мав змоги займатися в тренажерному залі. Згодом їхав на різні змагання із Воркауту де займав призові місця, і от вирішив освоїти сам тренажерний зал. Пішов на курси тренера і через деякий час влаштувався на роботу тренером в найкращому клубі Івано-Франківська. Через рік роботи, мені передали обов'язки по ремонту різних дрібничок у спортклубі, а також довірили обслуговування бігових доріжок. Для мене це тоді не було чимось надзвичайно складним, бо я ще з дитинства мав справу з технікою, ремонтував велоспеди та різні дрібнички. Але така річ, як бігова доріжка та інші кардіо тренажери для мене були чимось новим та водночас, цікавим, як по принципу роботи, так і по їхньому ремонту.

Досить часто дізнавався різні нюанси по ремонту тренажерів, тим самим набираючись безцінного досвіду. Ну от і вже десь через два роки виконуваних мною робіт, по обслуговуванню тренажерів, до мене звернувся хлопець в instagram за допомогою в діагностиці несправної бігової доріжки. Поломку вдалося вирішити заміною бігового полотна та обертанням деки на іншу сторону, оскільки причина несправності була у несвоєчасному обслуговуванні.

Працюючи з технікою, такого роду, інколи дивуюсь на скільки багато різних моментів у цій справиі ще можна виявити навіть, якщо ти знаєш вже досить багато. Прогрес не стоїть на місці, і нам потрібно встигати, адаптовуватись під нього. А для нас, це тільки крок для самоудосконалення...

Володимир Віхар, кервник СЦ. FiIX4GYM, м. Івано-Франківськ.

Какие услуги мы оказываем:

 - Ремонт и обслуживание коммерческих и домашних тренажеров.

 - Обслуживание спортивных залов.

 - Дистанционный ремонт тренажеров.

 - Иготовление и продажа запасных частей и расходных материалов.

 - Курсы по обучению самостоятельному устранению поломок и обслуживанию тренажеров.

 stoimost-remanta-trenagera

 

Наши партнеры

© 2015 - 2019 Сервисный центр "Fix4Gym" г. Харьков, ул. Душкина 4, тел. (066)044-777-2